Zrealizowane inwestycje

Dzięki skorzystaniu z usług Firmy Budowlanej ERES wielu klientów zamieszkało w nowo wybudowanych własnych domach jednorodzinnych.

Solidność i doświadczenie pracowników firmy ERES docenili nasi klienci, którym wyremontowaliśmy mieszkania w blokach, kamienicach czy willach.

Przyczyniliśmy się do kompleksowego odnowienia pomieszczeń sypialni, korytarzy i sanitariatów w budynku Domu Dziecka w Szamotułach.

Naszym dziełem są posadzki betonowe układane na ogrzewaniu podłogowym w kościele p.w. Matki Boskiej Bolesnej w Poznaniu przy ul. Głogowskiej, oraz w kościele Świętego Rocha w Poznaniu.

Podobne prace wykonaliśmy w  salach sportowych w Jaraczewie i Bogdańcu.

Wybrane inwestycje zrealizowane w ostatnich latach przez Firmę Budowlaną ERES:

W roku 2005 braliśmy udział – jako firma podwykonawcza – w realizacji budynku Poznań Plaza (montaż konstrukcji oraz paneli ściennych),w budynku Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego (j.w.),remontowaliśmy 2 sale wykładowe Akademii Rolniczej w Poznaniu  i – jako główny wykonawca – remontowaliśmy pomieszczenia biurowe Domaru.

W roku 2006 realizowaliśmy budowy domów jednorodzinnych m.in. w Kobylnikach, Skórzewie i Sierosławiu  oraz prace adaptacyjno-wykończeniowe w wielu mieszkaniach i biurach.

W roku 2007 Firma Budowlana ERES wybudowała 4 domy w zabudowie szeregowej w Rokietnicy oraz 2 domy jednorodzinne w Konarzewie.  Pracowaliśmy też przy remoncie kina w Rybniku układając panele ścienne oraz remontowaliśmy kolejne biura  Domaru.

W rok 2008 weszliśmy z pracami wykończeniowymi i montażowymi w budynku Sądu w Warszawie, a także wybudowaliśmy – wraz z pełnym wykończeniem – 2 domy jednorodzinne w Palędziu i Rokietnicy.

Rok 2009 to dalsze prace wykończeniowe domów jednorodzinnych, wykonywanie elewacji i dociepleń budynków oraz montaż paneli elewacyjnych na Osiedlu Ostoja, na Wilanowie w Warszawie.

W roku 2010 wybudowaliśmy budynek 8-lokalowy w Poznaniu przy ul. Pilskiej, odnowiliśmy kilka elewacji oraz wykańczaliśmy domy w Napachaniu, Rokietnicy, Puszczykowie i w Poznaniu

Rok 2011 to kolejne realizacje prac wykończeniowych w domach jednorodzinnych (Konarzewo, Dąbrowa k.Poznania, Lusówko), a także prace elewacyjne i wykończeniowe w domach w Drwęsie i Poznaniu

Z początkiem lipca 2011 rozpoczęliśmy kolejną inwestycję – budowę domu jednorodzinnego, 2-lokalowego w Palędziu.  Był to obiekt na sprzedaż, który charakteryzował się bardzo wysoką jakością materiałów i robocizny przy zachowaniu rozsądnej ceny.

W latach 2012-2015 wybudowaliśmy domy w Palędziu, oraz dokonaliśmy wielu dociepleń poddaszy i ścian.

W latach 2016-2017 zbudowaliśmy kolejne mieszkania na sprzedaż – w Rokietnicy. Są to domy w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 98 m2 wraz z przynależnymi działkami o powierzchni 200 m2 (segmenty środkowe) oraz 315 m2 segmenty skrajne. Doskonała lokalizacja ze wszystkimi mediami (rejon Traktu Napoleońskiego i ulicy Szamotulskiej), starannie dobrany projekt oraz korzystne ceny stanowiły główny atut naszej propozycji. Potencjalny nabywca mógł liczyć na wykończenie domu (oferta sprzedaży dotyczyła stanu developerskiego) w najwyższym standardzie.

W latach 2017-2020 zrealizowaliśmy – jako główny Wykonawca – budowę 24 mieszkań na osiedlu „Rodzinna Rokietnica” w Rokietnicy, oraz świeżo zbudowany przez Firmę Budowlaną ERES dom w zabudowie bliźniaczej, który aktualnie przygotowaliśmy do sprzedaży. Zapraszamy osoby chętne do zakupu – dom według projektu „Miła II” do obejrzenia poniżej:

OFERUJĄC WYSOKĄ JAKOŚĆ, SOLIDNOŚĆ I TERMINOWOŚĆ SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

Kontakt


FIRMA BUDOWLANA
ERES Stanisław Radkowiak
ul. L. Staffa 35
60-194 Poznań
kom. 602 711 160
brams0363@gmail.com

Referencje